fbpx
Oturum Aç
TLTRL

Sıkça Sorulan Sorular

Beğenmiş olduğunuz villanın son müsaitlik durumuyla alakalı bizlere ulaşıp teyit aldıktan sonra, villanın sayfasına giriş yaparak ”Rezervasyon Yap” bölümünden ön kayıt oluşturabilirsiniz.Talep formunun aşamalarından birisi olan ödeme bölümüne geldiğinizde ” Havale ile Ödeme” ya da ”Kredi Kartıyla Ödeme” seçeneğine tıklayıp, ön rezervasyon işleminizi sonlandırabilirsiniz.Havale kaydınız bize ulaştığı zaman ödeme işlemini gerçekleştirebileceğiniz hesap bilgileri size mail yoluyla gönderilir.Kredi kartıyla sistem üzerinden ödeme gerçekleştirdiğiniz takdirde ise, rezervasyon işlemleriniz tamamlanarak rezervasyon belgeniz mailinize gönderilir.

Ön ödeme işlemini havale ya da kredi kartıyla gerçekleştirebilirsiniz.Bazı kartlara özel 3 taksit imkanı da bulunmaktadır.

Villa seçerken önceliğiniz nasıl bir villa istediğinizi belirlemek olmalıdır.Sonrasında web sitemizde yer alan detaylı filtreleme sistemi sayesinde her tercihe uygun olarak kategorize edilmiş villa özelliklerini seçerek istediğiniz villa tipine ulaşabilirsiniz.Ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp, satış temsilcilerimizden yardım talep edebilirsiniz.

Villaların sayfalarında bulunan fiyatlandırmalara konaklama ücreti dışında; elektrik-su kullanımı, havuz-bahçe bakımı ve giriş temizliği dahildir.

Her villanın belli bir kapasitesi bulunmaktadır.Bu kapasite üzeri konaklamalara maalesef izin verilmemektedir.

Dışarıdan bağımsız, daha izole bir tatil arayışında olan misafirlerimiz için, havuzu dışarıdan gözükmeyen villaları ”Korunaklı Villa” başlığı altında kategorize etmekteyiz.

Villalarda misafir konaklama yapmadan önce villanın genel temizliği detaylı olarak yapılıp, misafirlerine temiz bir şekilde teslim edilir.Havuz bahçe bakımı ise hergün sabah ya da akşam saatlerinde yapılmaktadır.

Kiralama yapmış olduğunuz villa, kiralamış olduğunuz süre içerisinde sizin konaklamanıza sunulmuş olup, farklı kişilerce konaklama yapılmasına izin verilmemektedir.

Web sitemizin üst bölümünde yer alan ”Hakkımızda” kısmına tıklayarak, şirketimizle ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Villalara giriş saatleri 16:00-20:00 arasıdır.Çıkış saatleri ise 08.00-10:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Rezervasyon tarihiniz yaklaştığı zaman, mail adresinize ”Buluşma Maili” adı altında bir mail gönderilecektir.Bu mailde içerik olarak buluşma noktasına ait konum bilgisi ve sizi karşılayacak olan kişinin isim ve iletişim bilgisi yer alıyor olacaktır.

Villalarımızda beyaz eşya, mobilya gibi her evde bulunması gereken eşya ve ekipmanlar mevcuttur.Tüketim ürünü olarak adlandırdığımız yiyecek, içecek, temizlik malzemesi vb villalarda bulunmamaktadır.

Havuz temizliği, görevlilerce her gün düzenli olarak yapılması gereken bir uygulamadır.Bu devamlılığın sekteye uğraması halinde havuz suyunda bozulmalar meydana gelebilmekte ve bu durum sağlık açısından büyük bir risk doğurmaktadır.

Aksi belirtilmediği takdirde villalarımızda yemek hizmeti bulunmamaktadır.

Aksi belirtilmediği takdirde villalara evcil hayvan girişi yasaktır.Sadece evcil hayvan izinli kategorisinde yer alan villalar içerisinden seçim yaptığınız villalara evcil hayvanınızla gelebilirsiniz.

Siz villaya giriş yapmadan önce villanın detaylı temizliği yapılıp, villa size temiz bir şekilde teslim edilir.Bir hafta boyunca başka temizlik yapılmaz.Ekstra temizlik talebiniz olması halinde ise ekstra ücret karşılığında temizlik organize edilir.

Parolanızı Sıfırlayın