fbpx
Oturum Aç
TLTRL

İptal & İade Şartları

İptal & İade Şartları

Hesabımıza yatırılan villa/apart/daire/bungalov ön ödeme tutarı (Eft/havale ve kredi kartıyla) ödeme yaptığınız andan itibaren villa/apart/daire/bungalovunuza giriş tarihinize  30 gün kalana kadar yapılan iptallerin her birinde ön ödeme tutarının tamamı yanmaktadır.Ön ödemenin hiçbir surette iadesi yoktur. Çünkü bu ödemenin tamamı villa/apart/daire/bungalov  sahibine ön ödeme olarak yapılmaktadır.Geriye kalan tutarı villa/apart/daire/bungalova girişte giriş günü peşin olarak ödemeniz gerekmektedir.
Misafir tatil başlamadan tatil programını iptal edebilir.Misafir iptal bildirisini ÜNLÜLER GRUP TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ‘ne (TatilHomes) yazılı olarak yapmak zorundadır.Yazılı yapılmayan bildirimler kabul edilemez.İptal durumunda ÜNLÜLER GRUP TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ‘nin tatil ile ilgili olarak aldığı önlemlerin ve masrafların karşılanması için tatil anlaşmasında belirtilen hizmetlerin toplam bedelleri üzerinden belirli yüzdelerini alacaktır.Bu miktarlar aşağıdaki şekilde tespit edilmiştir.
İptal Koşulları
1 ) Rezervasyon için gönderilen kapora ön ödemenin iadesi yoktur.
2 ) Tatil başlangıcından önceki 30. güne kadar olursa müşteri toplam tatil bedelinin %35’ini,
3 ) Tatil başlangıcından önceki 29. ve 15. günler içinde içinde olursa müşteri toplam tatil bedelinin %50’sini,
4 ) Tatil başlamadan önceki 14. gün ile tatil başlangıcı olan gün arasında olursa veya müşteri hiç gelmezse, müşteri tatil tutarının %100’ünü ödemek zorundadır.
Müşterinin kendi isteği doğrultusunda villa/apart/daire/bungalova toplam ödeme tutarının tamamını ÜNLÜLER GRUP TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ ne ödemesi durumunda (Eft/Havale, peşin, kredi kartı) ödeme yaptığı andan itibaren villa/apart/daire/bungalova girişe 30 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde ödenmiş olan tutarın %35 (yüzde otuz beş’i) yanacaktır.Geri kalan %65 (yüzde altmış beşi) bildireceği hesaba iade edilecektir.İade masraflarıda bu para içinden kesilecektir.Çünkü ödemenin %35’i villa/apart/daire/bungalovun sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır.
Herhangi bir nedenle villa/apart/daire/bungalov  rezervasyonunun ÜNLÜLER GRUP TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından iptal edilmesi durumunda bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir.Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait eş değer bir villa/apart/daire/bungalov  var ise müşteriye önerilecektir.Müşterinin onaylamaması halinde alınan ücret iade edilecektir.

 

Parolanızı Sıfırlayın