fbpx
Oturum Aç
TLTRL

Hakkımızda

Tatil Homes Hakkımızda

Tatilhomes geçmiş yıllarda turizm ile iç içe olan firma sahiplerimiz tarafından kurulan, aracı (komisyoncu) bir hizmet firmasıdır. Kuruluş yılının yeni olmasına karşın fiili olarak 25 yıllık bir turizm tecrübesine sahip olması ,misafirlerimizin isteklerini, beklentilerini ,düşledikleri tatili ,tam anlamıyla sizlerin hizmetine sunmak amacı ile kurulmuştur. Her tatilcimizin ayrı ayrı beklentileri olmasından dolayı, firmamız size farklı seçenekler sunmuştur. Zamanla tatil anlayışlarımız değiştiği için beklentilerimizde değişmektedir. Hotellerin zaman kısıtlaması sabah kahvaltısının belirli saatlerde olması ,kahvaltı dan çıkıp öğle yemeğini kaçırmamak adına sanki bir yarış varcasına bizleri bir koşuşturmaya itmiş, zamanla tatilin, aslında zaman kavramını kaldırıp ,istediği yemeği, istediği zaman da yeme gibi bir isteğe, düşünceye sevk etmiştir. Özel havuzlu villaların sadece kiralanan ailelere ait olması, dışarıdan başka bireyin sizin tatilinize müdahale etmesini ortadan kaldırmıştır. İstediğiniz saatte kalkıp, istediğiniz gibi size ait bir mutfakta yemek yapmak, havuzların hotellerdeki gibi akşam 7 den sonra kullanıma kapanmaması bunlardan sadece bir kaç örneğidir.

Tabiki villalar haricinde size sunduğumuz ortak havuzlu apartlarda veya Bungalow tipi taş dan veya ağaç evlerde de bazı imkanları sağlamak mümkün. Doğa ile baş başa kalmak isteyen , metropollerden uzaklaşıp doğanın yeşille bütünleştiği sakin bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimiz de Bungalow tipi ev veya ağaç evleri tercih edip , hayalindeki tatili gerçekleştirebilmesi için size yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Tatilhomes ailesi olarak bünyemizde ki kendi evlerimizin de portföyümüzde olması, aslında sizlerin isteklerine tam olarak cevap vermesi için kaçırılmaz bir tecrübe sağlamaktadır. Uzun yıllardır kendi evlerini kiralayan firmamız, tecrübelerini siz değerli Tatilhomes misafirlerimiz ile paylaşmak istemiştir.Kiralama yapan firmanın tam olarak misafirlerimizin isteklerine cevap vermesi, size sunulan portföylerin gerçekçiliği ön planda tutması, sizlerin daha tatile çıkmadan sizi sizden fazla düşünmesi, firmamızın ön plana çıkmasına yol açmıştır.

Tatilhomes ailesi olarak firma prensiplerimizin başında, müşterilerimize, sorunlu ilgisiz ev sahipleri veya memnun kalmayacağınızı düşündüğümüz işletmeler yerine, butik tarzda kaliteli hizmet veren işletme sahiplerini seçmek ,bu yüzden de sizlere binlerce portföy sunmak yerine içlerinden özenle seçilmiş en nezih işletmeleri sunmayı amaçlamıştır.Burada önemli olan çok seçenek değil daha güler yüzlü, doğru ürün , memnuniyet odaklı işletme sahiplerine ulaşmak, işletmelerin sizin memnuniyetinizi gözetmesi veya işletmelerin sizlere doğru ve gerçek ürünler sunmasını sağlamaktır.

ŞİRKET BİLGİLERİ

Ünlüler Grup Turizm Ticaret Ltd. Şti.

Vergi No: 9150460673

Vergi Dairesi : Fethiye

Adres : Faralya Kızılcakaya Sk. No:129 Fethiye / Muğla / Türkiye

Ulusal Yeterlilik Belge No: YB0134/17UY0333-5/00/630

Tatil Homes Size Özel Tatil!

Tanıtım videosu hakkında kısa açıklama metni yer alcaktır.

Rezervasyon Yap! Tatile Çık!

Kısa açıklama metni yer alacaktır.

Nerede Tatil Yapacağını Seç!

Her bir köşesi cennet güzel ülkemizin, ayrı şehirlerinde,ayrı ayrı güzelliklerini keşfetmeye hazır mısınız? Fethiye de ki ölüdeniz plajında sabah yamaç paraşütü yapıp, akşam üstü ölüdeniz de yüzmek mi? Dalyan daki o eşsiz delta da tekne turu yapıp İztuzu plajında yüzmek mi? Kalkan da yüksekte konumlanmış villaların gün batımına tanıklık etmek mi? Her tarafı ayrı güzelliğe sahip Akdeniz in sahillerini keşfedin.

Rezervasyon Yap!

Sitemizden seçtiğiniz ürünün tarihini ve kişi sayılarını seçtikten sonra rezervasyon yap butonuna tıklayarak rezervasyon isteğiniz tarafımıza iletilmektedir, Firmamız size hemen dönüş yaparak online bir şekilde rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra ,ödeme ve rezervasyon bilgileriniz mail olarak tarafınıza iletilmektedir. Artık tatiliniz için planlar yapmaya başlayabilirsiniz. İyi tatiller dileriz….

Tatilin Keyfini Çıkart!

Artık sıra tatilinizi planlamak da , nerelere gideceğiniz, en meşhur yemekleri, gezilecek alanları planlayabilirsiniz. Günlük tekne turlarıyla Akdeniz’in mavi sularında yüzebilir, Atv motorlarla offroad turlara katılabilir veya Türkiye’nin en güzel plajı olan Ölüdeniz de 1960 mt yükseklikte yamaç paraşütü yapabilirsiniz.Deniz kenarında güzel bir restoranda gün batımı eşliğinde güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Şimdi hayallerinizi gerçekleştirmenin tam zamanı.

Parolanızı Sıfırlayın